سفرهای طلایی

متفاوت ترین سفرهای نوروزی را با ما تجربه کنید

حالا مگه جا گیر میاد...!

تقریبا ۲۰ روز تعطیلات نوروزی با همه ی خوبی هاش. پره از شلوغی و ازدحام و طبیعتا اعصاب خوردی :| توی این شرایط هم دلمون میخواد یه مسافرت باحال رو تجربه کنیم . و هم هتل های شیراز و اصفهان و کیش و مشهد و غیره جا ندارند !

پیش فروش هتل های نوروز ۹۶
Next

یه پیشنهاد ویژه برای آدم باحال‌ها.. !!!

تاحالا فکر کردید به جز کیش و مشهد و شیراز و اصفهان هزار جای دیگه برای مسافرت هست؟! تو همین ایران خودمون کلی جاذبهٔ گردشگری و توریستی هست که حتی اسمش رو هم نشنیدید. رفتن به این جور جاها علاوه بر یه تجربه ٔ متفاوت و منحصر به فرد خوبی های دیگه ای هم داره . تو دل نوروز که توی شهرهای توریستی جای سوزن انداختن نیست مطمئن باشید اقامت دلچسبی رو میشه تجربه کرد. به شرط اینکه آماده تجربه های جدید باشید اگه پایه اید براتون پیشنهاد ویژه ای داریم

سرزمین عجایب
Next

پیش فروش هتل های ویژه نوروز

حالا که حال و هوای نوروز باعث پرشدن هتل ها شده. پکیج ویژه ای از هتل های محبوب ایران رو بصورت پیش فروش و گارارنتی برای شما آماده کرده ایم. تیم پشتیبانی و رزرو سفرهای طلایی تمام تلاش خود را درطول ماه های بهمن و اسفند ۹۵ و در طول نوروز ۹۶ خواهد کرد تا بتواند اقامت دلچسبی را برای شما در هتل های محبوب ایران فراهم کند.

ایران ...سرزمین عجایب !

ایران ما با داشتن طبیعت ۴ فصل، و تاریخ چندهزارساله پر از جاهای دیدنی. تاحالا سازه های آبی شوشتر رو دیدید؟! به کویر مرنجاب سر زدید؟! لذت چای خوردن کنار دریاچه زریوار مریوان رو چشیدید؟! اگر بخوایم این لیست رو ادامه بدیم...دیدنی های ایران تموم شدنی نیست! امسال عیدی سفرهای طلایی به شما اینه که جاهای جدیدی از این سرزمین عجایب رو بهتون معرفی و هتل هاش رو براتون رزرو میکنیم.

برای یک سفر بدون دغدغه آماده اید؟